Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Qfair – niezastąpione pigmenty do makijażu permanentnego

Qfair to sklep oferujący szeroki asortyment renomowanych marek dla branży beauty. Jego specjalnością są pigmenty do makijażu permanentnego brwi i ust. Qfair jest bardzo popularny wśród profesjonalistów, gdyż jego produkty dają spektakularne efekty.

Qfair – tylko starannie wyselekcjonowany asortyment

Qfair działa na rynku już od 17 lat. Promuje jedynie starannie wyselekcjonowane produkty od renomowanych producentów. Najwyższej jakości wykonania, trwałe, z dobrym składem chemicznym i pozytywnymi opiniami użytkowników oraz w atrakcyjnej cenie, adekwatnej do jakości oferowanego asortymentu. Specjalizacją Qfair jest makijaż permanentny, na którym zna się doskonale, stale poszerzając wiedzę o nowinki w tej tematyce. Platforma ta proponuje szeroki wybór innowacyjnych pigmentów do makijażu permanentnego brwi i ust, które można dopasować do każdego rodzaju cery. Klientki są szczególnie zadowolone z niesamowitych efektów końcowych z użyciem tych preparatów. Swoją ofertę Qfair kieruje do profesjonalistów z branży beauty.


Poznaj
naszą ofertę

Swiss Color® – marka doskonała

W bogatej gamie produktów Qfair szczególne miejsce zajmują pigmenty do makijażu permanentnego brwi i ust od SWISS COLOR®. To globalny dostawca szeroko pojętych usług, który specjalizuje się w makijażu permanentnym, microbladingu, urodzie medycznej oraz pigmentacji paramedycznej, gdzie dostarcza właściwe produkty. Color® jest szwajcarską marką istniejącą od 2003 roku, będąca jednocześnie istotnym budulcem w profesjonalnej branży kosmetycznej. SWISS COLOR® zapewnia to co najlepsze, a zarazem najbezpieczniejsze. Stawia na innowacyjność, najwyższą jakość, obsługę na wysokim poziomie, co przekłada się na ogromne zadowolenie klientów.

Niepowtarzalne pigmenty do ust i brwi

W asortymencie Qfair dostępne są fantastyczne pigmenty do ust – 400, które wyróżnia dużo silniejsze i znacznie szybsze prznikanie kolorów w bardzo wrażliwą skórę ust. Doskonałe do konturowania i cieniowania pudrowych ust techniką Ombré, Pixel, Powder bądź Pearl. Wśród tych pigmentów wyróżnia się: • 401 Soft Coral – subtelny, elegancki odcień, posiadający różane, żółte podtony. Kolor idealny do naturalnych ust; • 402 Dusty Rose – pudrowy róż, dostępny z zimnymi podtonami, pozwala otrzymać efekt nude; • 403 Passion Berry – ciepły, różowy odcień z delikatnym i chłodnym podtonem. W dam raz dla wyraźnego koloru ust

SKONTAKTUJ SIĘ Z FIRMĄ

Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko