Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Otwarcie salonu stylizacji paznokci - jak je dobrze zaplanować?

Otwarcie salonu kosmetycznego wymaga inwestycji. Poniesiesz koszt wynajęcia lokalu, zakupu sprzętu i wszystkich akcesoriów niezbędnych do prowadzenia działalności. Nie wspomnę już o kursach, szkoleniach oraz oczywiście pracownikach, którzy cię odciążą. Dzisiaj pokażę ci, jak się porządnie przygotować na otwarcie salonu stylizacji paznokci, by nie doprowadzić do sytuacji, w której uznasz, że po prostu nie stać cię na takie przedsięwzięcie. W stworzeniu poradnika pomaga mi doświadczona hurtownia kosmetyczna – Wszystko do salonu.

Ile zapłacisz za otwarcie salonu kosmetycznego?

Otwarcie salonu kosmetycznego może się wiązać z wydatkiem od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jak będzie w twoim przypadku? To pytanie może spędzać ci sen z powiek… Aby do tego nie doprowadzić, przygotuj precyzyjny kosztorys. Warto zasięgnąć wiedzy i umiejętności osób, które zajmują się tym na co dzień. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek, bo nie okaże się, że zapomniałaś o czymś istotnym. 

Pamiętaj, że dobrym rozwiązaniem może okazać się dofinansowanie ze Skarbu Państwa oraz wzięcie sprzętu w leasing. Jeśli ten proces dotychczas kojarzył ci się przede wszystkim ze służbowymi samochodami, tym bardziej powinnaś zostać i przeczytać ten poradnik do końca. W kwestii wyboru urządzeń, mebli, kosmetyków i akcesoriów, jak również podjęcia decyzji o leasingu wesprze cię Wszystko do salonu. Pomoże też w uzyskaniu dotacji lub kredytu. Warto zaufać hurtowni, która oferuje kompleksowe usługi nie tylko sprzedaży produktów niezbędnych do pracy, ale również przygotowuje do otwarcia salonu stylizacji paznokci.


Poznaj
naszą ofertę

Salonowy must have – co musisz kupić?

Nie będzie dla ciebie niespodzianką fakt, że potrzebujesz odpowiedniego lokalu 🙂 Otwarcie salonu kosmetycznego będzie pod tym względem kosztować mniej lub więcej, przede wszystkim w zależności od lokalizacji. To jeden z największych wydatków, jaki cię czeka. Kolejnym będzie zapewne dostosowanie pomieszczenia na potrzeby prowadzenia tego typu działalności. Przydadzą ci się też przebyte kursy i oczywiście — ściana chwały w postaci certyfikatów potwierdzających twoją wiedzę i umiejętności.

Musisz pamiętać też o zarejestrowaniu swojej działalności i pomyśleć o zatrudnieniu pracowników. Pewnie nie muszę dodawać, że im lepszą stawkę zaproponujesz, tym większą masz szansę na współpracę z prawdziwymi profesjonalistami i pasjonatami branży stylizacji paznokci. No, a co ze sprzętem? Urządzenia kosmetyczne potrafią być bardzo drogie i większości z nas po prostu na nie nie stać. Jest jednak sposób, który sprawi, że nie tylko nie wydasz dużych sum, ale jeszcze zaczniesz szybko zarabiać.

Wszystko do salonu – więcej, niż hurtownia kosmetyczna

O wszystkich możliwościach uzyskania dotacji czy kredytu opowiedzą ci specjaliści z Wszystko do salonu, którzy mają duże doświadczenie w pomocy przy otwarciu salonu. Zadbają między innymi o wyposażenie lokalu w potrzebne kosmetyki i akcesoria. Na stronie internetowej hurtowni czekają wysokiej jakości lakiery hybrydowe marki Victoria Vynn, cenionej przez stylistki paznokci biegłe w tej niełatwej sztuce. W ofercie są również bazy, topy, pudry czy akrylożele. Nie brakuje też kosmetyków pielęgnacyjnych, takich jak oliwki do skórek i paznokci, odżywek i kremów. To kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą kupić wszystko w jednym miejscu i skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej. Czyli coś dla ciebie 🙂 

W asortymencie Wszystko do salonu znajdziesz produkty marki Pharm Foot specjalizującej się w podologii, dermatologii i kosmetyce. To profesjonalne kosmetyki między innymi do skutecznej pielęgnacji dłoni i stóp, które pozwolą ci wesprzeć klientki w rozwiązywaniu popularnych problemów skórnych i związanych z paznokciami. Pharm Foot to również szerokie spektrum akcesoriów i narzędzi niezbędnych do bezpiecznej i sprawnej pracy. Czekają na ciebie więc autoklawy, torebki do sterylizacji czy jednorazowe akcesoria. Które wybrać? Skontaktuj się z Wszystko do salonu, by zasięgnąć fachowej porady i zrealizować marzenie o swoim własnym salonie stylizacji paznokci.

SKONTAKTUJ SIĘ Z FIRMĄ

Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko