Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Doskonała ochrona przed słońcem, czyli SPF SunShield SPF 50+

Kochamy słońce! Szczególnie to letnie, które barwi naszą skórę na złocisty, zmysłowy odcień. Kojarzy się z wakacjami, plażą i beztroskim wylegiwaniem się na leżaku w towarzystwie drinka z palemką. Jednak potrafi być niebezpieczne, szczególnie dla naszej cery. I to o każdej porze roku.

Słońce – przyjaciel czy wróg?

Cóż, trzeba przyznać, że skóra narażona na częsty kontakt ze słońcem odpłaca się szybszym procesem starzenia. Podobnie jest w przypadku regularnego korzystania z solariów, lamp bakteriobójczych czy świateł halogenowych. Na cerę niekorzystnie wpływają różne typy promieniowania: UVA, UVB, UVC i HEV. To ostatnie jest nazywane niebieskim światłem i na pewno masz z nim do czynienia na co dzień. Jest emitowane przez urządzenia elektroniczne, a więc smartfony czy tablety. Nie sposób z niego zrezygnować, lecz można znacznie zminimalizować skutki każdego z powyższych promieniowań. Z pomocą wkraczają między innymi antyoksydanty niwelujące negatywne skutki ekspozycji skóry na słońce czy inne źródła promieniowania. Te substancje posiadają dodatkowy elektron, który oddają wolnym rodnikom. Skutkuje to przywróceniu równowagi w organizmie, a to z kolei prowadzi do zachowania młodej, promiennie wyglądającej cery.


Poznaj
naszą ofertę

Krem SPF SunShield SPF 50+ – ekspert do zadań specjalnych

Co go wyróżnia? Wyjątkowo zacznę nie od składu, a… opakowania. Projektując je, Lynia zwróciła uwagę na to, że kosmetyki z SPF są często używane poza domem, a więc same zostają narażone na niebezpieczne promieniowanie. Dlatego ten krem został zaaplikowany do higienicznego, odpornego na czynniki zewnętrzne opakowania. Jest grube, potwierdzone certyfikatem ECOCERT i z pompką chroniącą zawartość przed kontaktem ze światłem. Sprytnie 🙂 Dlaczego ten kosmetyk jest tak chętnie wybierany przez osoby świadome z zagrożeń wynikających z ekspozycji na słońce? Bo zachwyca transparentnym składem gwarantującym skuteczność. Zresztą efekty działania kremu SPF SunShield SPF 50+ są potwierdzone badaniami aplikacyjnymi zapewniającymi bezpieczeństwo i efektywność. W jego składzie znajdują się wspomniane już przeze mnie oksydanty oraz filtry odbijające szkodliwe promienie. Lynia wykorzystuje właściwości ekstraktu z zielonej herbaty i witaminy E. Wracając do badań aplikacyjnych, warto wspomnieć o tym, co zapewne interesuje cię najbardziej – efektach! Osoby biorące udział w badaniach zaobserwowały zmniejszenia zaczerwienienia skóry już po 7 dniach regularnego stosowania kosmetyku. Poziom nawilżenia cery zwiększył się po 14 dniach. I to u 100% badanych! Systematycznie używanie kremu wspiera poprawę kondycji skóry i jej wyglądu oraz wykazuje dobre właściwości pielęgnacyjne. Łagodzi, nawilża i jest obłędnie przyjemny w aplikacji oraz niezwykle wydajny.

Lynia – marka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów

Co jest lepsze od zakupu kosmetyków Lynia przez internet? Zakupy w promocji! Specjalnie dla ciebie, Lynia udostępnia kod rabatowy na swoje kosmetyki. Dzięki niemu, do końca kwietnia 2023 roku zaoszczędzisz 15%. Wykorzystaj kupon z hasłem LYNIA15LL, by już niebawem cieszyć się nowymi kosmetykami wysokiej jakości. Kupisz je w sklepie internetowym www.e-naturalne.pl. Ja już śmigam na stronę w poszukiwaniu produktów idealnych do mojej cery. Krem SPF SunShield SPF 50+ też mi się przyda 🙂 Ciebie też zachęcam do zakupów. Obiecuję, że będą udane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko