Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Rewolucyjny zabieg przeciwdziałający fotostarzeniu dzięki linii C-RETINAL od UTSUKUSY

W świecie kosmetologii i pielęgnacji skóry każdego dnia pojawiają się nowe rozwiązania i produkty, które mają pomóc w zachowaniu młodzieńczego wyglądu i zdrowia skóry. Jednym z największych wyzwań jest przeciwdziałanie fotostarzeniu – procesowi starzenia się skóry spowodowanemu ekspozycją na promieniowanie UV. W tym artykule przyjrzymy się rewolucyjnemu zabiegowi marki UTSUKUSY, opartemu na profesjonalnym produkcie C-RETINAL BIOLOGIC 5.0, który jest w 100% pozyskany ze składników roślinnych i efektywny w pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej. Dowiedz się, jak to działa i dlaczego jest to must-have dla profesjonalistów z branży urodowej.

Fotostarzenie – wróg cery

Fotostarzenie, zwane również starzeniem spowodowanym słońcem, to proces, który po pewnym czasie wpływa na każdą skórę narażoną na działanie promieni UV. Jego objawy mogą być bardziej widoczne na niektórych osobach niż na innych, ale nie ulega wątpliwości, że wpływa na nas wszystkich. Jakie są charakterystyczne objawy fotostarzenia?

  • Zmarszczki. Promieniowanie UV niszczy włókna kolagenowe i elastynowe w skórze, prowadząc do utraty jej jędrności i elastyczności. Efektem tego są widoczne zmarszczki i linie mimiczne.
  • Przebarwienia. Ekspozycja na słońce może również powodować nadprodukcję melaniny, co skutkuje pojawieniem się plam pigmentacyjnych i przebarwień.
  • Wiotkość skóry. Kolagen i elastyna są kluczowymi składnikami, które utrzymują skórę jędrną i elastyczną. Fotostarzenie powoduje ich degradację, prowadząc do wiotkości skóry.
  • Sucha skóra. Promieniowanie UV przyspiesza utratę wilgoci z naskórka, co prowadzi do przesuszenia skóry i uczucia suchości.
hg


Poznaj
naszą ofertę

Linia C-RETINAL od UTSUKUSY – sprzymierzeniec w walce z fotostarzeniem

Poznaj rewolucję w pielęgnacji skóry! Kluczowym składnikiem aktywnym preparatów jest retinal, czyli naturalna forma witaminy A. Retinal jest znany z wielu korzyści dla skóry, w tym ze stymulowania produkcji kolagenu i elastyny, przyspieszania odnowy komórek, redukcji przebarwień oraz regulacji produkcji sebum.

Retinal działa na poziomie komórkowym, przyspieszając proces odnowy skóry. To oznacza, że cera twoich klientów będzie bardziej zdrowa i promienna. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny retinal pomaga w poprawie jędrności skóry i zmniejszeniu widoczności zmarszczek. Ten składnik skutecznie rozjaśnia cerę, redukuje plamy starcze i przebarwienia, redukując plamy pigmentacyjne i przebarwienia. Jeśli twoi klienci borykają się z problemem nadmiernego błyszczenia skóry, retinal może pomóc w regulacji produkcji sebum. W składzie linii C-RETINAL w składzie znajdują się również mikrosfery z witaminą C, które wspierają retinal w efektywnym działaniu.

C-RETINAL BIOLOGIC 5.0 – wyjątkowy produkt do twojego gabinetu

C-RETINAL BIOLOGIC 5.0 to produkt stworzony na bazie retinalu, pozyskiwanego ze składników roślinnych. Jest to absolutna nowość na rynku, ponieważ retinal o takiej czystości i naturalnym pochodzeniu jest rzadkością. Dzięki temu produkt jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej.

Aby wykorzystać pełnię jego potencjału firma UTSUKUSY wprowadziła na rynek urządzenie ENPITSU, służące do mikronakłuwania skóry. To profesjonalne narzędzie, które pozwala na głębokie wchłanianie produktu i stymulację procesów odnowy skóry.

Zabieg od UTSUKUSY – satysfakcja klientów

Fotostarzenie jest nieuniknionym procesem, ale możemy go opóźnić i zminimalizować jego efekty. Linia C-RETINAL od UTSUKUSY to innowacyjny zestaw produktów, który wykorzystuje moc retinalu pozyskanego ze składników roślinnych, aby stawić czoła fotostarzeniu. Działa na poziomie komórkowym, przywracając skórze młodzieńczy wygląd i zdrowie. Dla profesjonalistów z branży urodowej to must-have w walce z oznakami przedwczesnego starzenia.

Jeśli zależy ci na wykonywaniu skutecznych zabiegów, koniecznie sięgnij po C-RETINAL BIOLOGIC 5.0 i wypróbuj je z urządzeniem ENPITSU. To twoje narzędzia do odmładzania skóry i zachowania jej w doskonałej kondycji. W walce z fotostarzeniem UTSUKUSY i C-RETINAL BIOLOGIC 5.0 są najlepszymi sojusznikami.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko