Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Hair Loss SYSTEM™ - fitokosmetyczna odpowiedź na problem wypadania włosów

Żyjemy szybko i intensywnie. Gonią nas terminy, obowiązki i walczymy ze stresem, który pojawia się w najmniej dogodnych momentach. Nasze organizmy reagują na te czynniki, co wpływa nie tylko na samopoczucie, ale również na wygląd. Nie ma co się dziwić, że problem z wypadaniem włosów stał się popularny. To właśnie stres, ale również niezdrowa dieta czy szkodliwe warunki sprawiają, że borykamy się z kolejnym kłopotem. Jak temu zaradzić? Jak cieszyć się gęstą czupryną, gdy nie mamy czasu na wielogodzinne, inwazyjne zabiegi? 

Oczywiście znamy odpowiedź 🙂 Na szczęście, nowa metoda fitokosmetyczna Hair Loss SYSTEM™ oferuje innowacyjne rozwiązanie, oparte na najnowszych badaniach trychologicznych. Dzisiaj dowiesz się, dlaczego warto włączyć tę kurację do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Wypadanie włosów – kiedy powinno cię zaniepokoić?

Jeżeli zauważasz, że na co dzień tracisz więcej niż 80 włosów, to czas na podjęcie skutecznych działań w celu zahamowania tego problemu. Hair Loss SYSTEM™ nie tylko skupia się na łagodzeniu efektów utraty włosów, ale przede wszystkim koncentruje się na prewencji tego zjawiska już od samych korzeni.

Podpowiadamy, że intensywne wypadanie włosów może stanowić objaw złej diety czy stresu, lecz również może być wynikiem zaburzeń równowagi skóry na głowie. Dlatego kluczowym aspektem terapii jest utrzymanie tej równowagi, co przekłada się na poprawę natlenienia skóry głowy, eliminację warstwy komórek osadowych oraz stabilizację powłoki hydrolipidowej.

Hair Loss SYSTEM™ jest skierowany zarówno na walkę z wypadaniem włosków, jak i na identyfikację i rozwiązanie źródła problemu. Działanie tej metody opiera się na kompleksowej pielęgnacji skóry głowy, wspierając procesy regeneracyjne, redukując utratę włosów i stymulując ich wzrost. Dzięki skutecznemu połączeniu naturalnych składników aktywnych, Hair Loss SYSTEM™ oferuje kompleksowe podejście do problemu utraty włosów, dbając o zdrowie i kondycję twojej skóry głowy.

orising4


Poznaj
naszą ofertę

Składniki Hair Loss SYSTEM™ – tajemnica skuteczności

Kluczowymi produktami w ramach kuracji są szampon zapobiegający wypadaniu włosów oraz produkt kosmetyczny dwufazowy. Szampon zawiera betainę, która chroni powłokę lipidową i strukturę włosa, ale również ekstrakty z miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty i białka sojowego. Unikalna formuła nie zawiera szkodliwego siarczanu sodowo-laurylowego, co sprawia, że produkt jest delikatny, a jednocześnie efektywny.

Produkt kosmetyczny dwufazowy to natomiast intensywny zabieg, oparty na synergii składników aktywnych, takich jak żeń-szeń czy glikoproteiny. Te składniki mają za zadanie pozytywnie wpływać na czynność wymiany komórek, przywracając zdrowie i siłę osłabionym włosom. Brzmi jak odpowiedź na twoje problemy? 🙂 Przekonaj się, że kuracja jest jednocześnie skuteczna i przyjemna…

Przebieg kuracji Hair Loss SYSTEM™ – wypadaniu włosów mówimy nie!

Kuracja jest cykliczna i nie wymaga od ciebie niczego poza produktami z serii Hair Loss SYSTEM™ i wygodnej wanny lub komfortowego prysznica 🙂 Dzięki temu jest łatwa do wdrożenia nawet w najbardziej zabieganych harmonogramach. 

Dzień pierwszy. Rozpoczynamy od jednej ampułki oczyszczacza, aplikując ją na skórę głowy i pozostawiając na 20 minut. Następnie dokładnie zmywamy wszystko szamponem i aplikujemy białą ampułkę.

Dzień Drugi. Przerwa od pielęgnacji. Czas na regenerację.

Dzień Trzeci. Kolejne mycie głowy szamponem, po którym nakładamy połowę zawartości białej ampułki. Nie zmywamy, pozwalając składnikom działać.

Dzień Czwarty. Kolejna przerwa. Włosy zasługują na chwilę odpoczynku. W ramach nagrody na trzymanie się harmonogramu zafunduj sobie odżywczą maseczkę na twarz i obejrzyj odcinek ulubionego serialu 😉

Dzień Piąty.  Powrót do cyklu – aplikacja oczyszczacza, zastosowanie szamponu i białej ampułki, a więc powrót to pierwszego dnia.

Hair Loss SYSTEM™ to nie tylko kolejna kuracja na wypadanie włosów – to kompleksowe podejście do problemu, które opiera się na solidnych badaniach trychologicznych. Składniki, takie jak miłorząb japoński czy żeń-szeń, działają synergicznie, chroniąc włosy od korzeni po same końce. Dzięki zastosowaniu tej fitokosmetycznej metody możesz odzyskać pewność siebie i cieszyć się zdrowymi, lśniącymi włosami. Hair Loss SYSTEM™ to klucz do piękna i zdrowia twoich włosów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z FIRMĄ

Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko