Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego spektrum klientów, dla których niezawodność i jakość są kluczowymi czynnikami. Jesteśmy partnerem dla placówek medycznych, w tym szpitali, przychodni, gabinetów specjalistycznych, oraz laboratoriów, które potrzebują sprzętu medycznego najwyższej klasy. Dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej dostarczamy zaawansowane rozwiązania. Nasze urządzenia przemysłowe, w tym dla przemysłu spożywczego, zapewniają efektywność i bezpieczeństwo. Obsługujemy także obiekty użyteczności publicznej oraz oferujemy urządzenia do użytku domowego. Bezpieczeństwo, higiena i skuteczność są dla nas priorytetem.

ultrav1
ultrav3
ultrav2

Ultraviol – wysokiej jakości sprzęt medyczny i przemysłowy

Firma Ultraviol to renomowany producent sprzętu medycznego oraz przemysłowego. Nasza oferta jest szeroka i różnorodna, obejmującą urządzenia dla wielu sektorów. Proponujemy  urządzenia medyczne, które są projektowane z myślą o placówkach zdrowotnych, takich jak szpitale, przychodnie, gabinety specjalistyczne i laboratoria. W naszej ofercie znajdują się m.in. aparaty do dezynfekcji, lampy bakteriobójcze, oraz wiele innych urządzeń wspierających pracę personelu medycznego.

Ultraviol – sprzęt dla branży kosmetycznej i przemysłowej

Dla gabinetów kosmetycznych dostarczamy innowacyjne rozwiązania, w tym lampy oraz promienniki bakteriobójcze i wiele innych. Nasze urządzenia są wykorzystywane również w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym, gwarantując bezpieczeństwo i jakość produkcji.

Ultraviol – urządzenia bakteriobójcze i lampy antydepresyjne

Oferujemy rozwiązania dla miejsc użyteczności publicznej, takie jak lampy bakteriobójcze przepływowe czy lampy antydepresyjne. Dbamy również o potrzeby klientów indywidualnych, dostarczając urządzenia do użytku domowego, które zapewniają higienę, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.