Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta kierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Przede wszystkim skupiamy się na wspieraniu fryzjerów i salonów fryzjerskich, dostarczając im wysokiej jakości kosmetyki i narzędzia do pracy. Jednak nie zapominamy również o indywidualnych klientach, którzy pragną zadbać o zdrowie i piękno swoich włosów w domowym zaciszu.

stapiz1
taoiz2
stapiz3

Stapiz – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Tworzymy produkty pielęgnacyjne, dostosowane do różnych rodzajów włosów i problemów skóry głowy. Nasze preparaty pozwalają na efektywną pielęgnację, odżywienie i regenerację włosów, sprawiając, że stają się one zdrowe i piękne.

Stapiz – stylizacja i koloryzacja

W portfolio firmy znajdują się profesjonalne produkty do stylizacji i koloryzacji włosów, które pozwalają na tworzenie niezwykłych fryzur i eksperymentowanie z różnymi odcieniami. Kosmetyki są łatwe w użyciu i gwarantują doskonałe efekty. Są cenione przez doświadczonych fryzjerów.

Stapiz – Akademia Color Art Desiree

Stworzyliśmy Akademię Color Art Desiree, która stanowi centrum edukacyjne dla stylistów i szkoleniowców. To miejsce, gdzie przekazujemy wiedzę i doświadczenie młodym profesjonalistom z branży. Stapiz to nie tylko producent kosmetyków fryzjerskich, to także firma, która dba o rozwój branży fryzjerskiej i edukację młodych talentów.