Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta kierowana jest do profesjonalistów z branży fryzjerskiej, poszukujących produktów i rozwiązań najwyższej jakości. Cieszymy się zaufaniem klientów na całym świecie, a w Polsce zyskaliśmy uznanie przez ponad dwie dekady działalności.

Selective Professional – kompletna gama profesjonalnych produktów fryzjerskich

Selective Professional, prezentuje kompleksową ofertę dedykowaną branży fryzjerskiej. Od koloryzacji, przez pielęgnację, po styling – nasze produkty spełniają oczekiwania konsumentów na całym świecie.

Nie ograniczamy się jedynie do dostarczania kosmetyków. Organizujemy szkolenia zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, aby wspierać naszych klientów w doskonaleniu swoich umiejętności i śledzeniu najnowszych trendów w branży.

Selective Professional – wysokiej jakości produkty fryzjerskie

Dzięki posiadaniu własnych laboratoriów oraz regularnemu wprowadzaniu innowacji technologicznych, jesteśmy w stanie zaoferować zawsze nowoczesne rozwiązania. Nasze najnowsze produkty opierają się na składnikach pochodzenia roślinnego, są wegańskie, bez szkodliwych substancji, a ich opakowania w 50% nadają się do recyklingu.

Selective Professional – innowacje w branży fyzjerskiej

Ostatnie odkrycia laboratoriów Selective Professional to m.in. wegańska demi-permanentna tonalizacja o zbilansowanym pH, zabieg głębokiej odbudowy z kwasem hialuronowym, zabieg laminacji z pektyną jabłkową oraz specjalna seria do pielęgnacji skóry głowy ON CARE SCALP wykorzystująca sól morską i ekstrakty z roślin o leczniczych właściwościach.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalistom pewność i komfort pracy, a nasza marka stoi za innowacją, jakością i dbałością o środowisko