Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasi klienci to profesjonaliści medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii, poszukujący wysokiej jakości urządzeń i innowacyjnych rozwiązań. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy cenią sobie doskonałość i skuteczność w swojej praktyce.

1_m1nuiok
2_Si1ZvOM
3_0G1BoPM

Point Aesthetics – nowoczesne technologie w branży beauty

 Działamy jako wyłączny dystrybutor renomowanej firmy EUNSUNG GLOBAL CORP. W naszej ofercie znajdziesz najnowocześniejsze urządzenia medycyny estetycznej, takie jak VITAL INJECTOR 2, EPN, FOCUS DUAL, PLAPEN DUAL oraz HYDRA TOUCH H2. Każde z nich to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

Point Aesthetics – bogata oferta dla medycyny estetycznej

Jesteśmy dumni z naszej dynamicznie rozwijającej się oferty, opartej na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Produkty dostępne w asortymencie Point Aesthetics spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa – posiadają prestiżowy Certyfikat CE Medyczny i Certyfikat FDA.

Point Aesthetics – profesjonaliści dla profesjonalistów

Nasz zespół to pasjonaci, którzy zbudowali pozycję firmy poprzez codzienną pracę z uwzględnieniem trendów branżowych. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami z całego świata, aby tworzyć unikalne i efektywne procedury, umożliwiające naszym klientom osiągnięcie najwyższych celów.

Point Aesthetics to nie tylko dostawca urządzeń medycznych – to partner, który z pasją wprowadza innowacje do medycyny estetycznej, pomagając klientom w osiągnięciu doskonałych rezultatów.