Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, zainteresowanych stylizacją paznokci. To zarówno profesjonalistki w branży, jak i osoby prywatne, które chcą zadbać o estetykę swoich dłoni. Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą, co świadczy o ich wysokiej jakości i efektywności.

nails1
nails2
nails3

Nails Company – hurtownia z produktami do stylizacji paznokci

Oferujemy szeroki wybór lakierów hybrydowych do paznokci w różnorodnych odcieniach. Nasze produkty charakteryzują się trwałością i intensywnością koloru, dzięki czemu paznokcie prezentują się znakomicie przez długi czas. W asortymencie znajdziesz również akcesoria do zdobienia paznokci, takie jak kryształki, naklejki, cekiny i wiele innych, które pozwolą ci stworzyć niepowtarzalne stylizacje.

Nails Company – profesjonalne narzędzia do stylizacji paznokci

Dla profesjonalistek w dziedzinie stylizacji paznokci oferujemy wysokiej jakości narzędzia, takie jak pilniki, pędzle, frezy i wiele innych. Nasze narzędzia ułatwiają pracę, pozwalając osiągnąć doskonałe efekty.

Nails Company – szkolenia ze stylizacji paznokci

Jako firma z pasją do paznokci, oferujemy także szkolenia dla stylistek paznokci. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomagając rozwijać umiejętności naszych klientek. Dodatkowo, nasza obsługa klienta służy fachowym doradztwem i wsparciem technicznym.