Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Mgiełka z egzosomami roślinnymi
- wyższy poziom domowej pielęgnacji

Pielęgnacja skóry staje się coraz bardziej zaawansowaną dziedziną, opartą na nowoczesnych technologiach i składnikach aktywnych. Jeszcze nie tak dawno większość z nas nie miała szans wprowadzić kosmetycznych innowacji do codziennej rutyny. Preparaty były nie tylko drogie, ale również niedostępne. Zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalistów. Jak jest dzisiaj? Jednym z najnowszych odkryć w świecie kosmetologii jest mgiełka z egzosomami roślinnymi Jetema, która podbija serca zarówno specjalistów, jak i entuzjastów domowej pielęgnacji skóry. Co sprawia, że produkt ten jest tak wyjątkowy i dlaczego warto mu się przyjrzeć z bliska? Odpowiedź znajdziesz poniżej.Egzosomy roślinne – istota skutecznej regeneracji

Egzosomy to mikroskopijne pęcherzyki wydzielane przez komórki roślinne, które zawierają w sobie cenne składniki odżywcze oraz czynniki wzrostu. Wśród nich wyróżnia się egzosomy pochodzące z wąkroty azjatyckiej, znanej również jako Centella asiatica. To właśnie one, według wielu specjalistów, posiadają największe właściwości regeneracyjne, dzięki którym skóra może szybciej się regenerować i zyskać zdrowszy, bardziej młodzieńczy wygląd. Mgiełka z egzosomami roślinnymi od e.p.t.q. to dowód na to, że bogactwo współczesnej nauki możemy teraz zaprosić do swoich kosmetyczek!

logo Dermotechnika NOWE


Poznaj
naszą ofertę

Mgiełka z egzosomami roślinnymi Jetema – co znajdziemy w składzie?

Ten wyjątkowy kosmetyk zawiera aż 8 różnych form kwasu hialuronowego o zwiększonym potencjale nawilżającym. Jak dobrze wiemy, kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze, która odpowiada za jej nawilżenie, elastyczność i jędrność. Dodając do tego zwiększony potencjał nawilżający, mgiełka staje się doskonałym wyborem dla osób z problemami suchej czy odwodnionej skóry.

Z kolei składnikiem aktywnym, który zwiększa siłę łagodzącą mgiełki, jest pantenol. To substancja o silnych właściwościach łagodzących i nawilżających, która doskonale radzi sobie z podrażnieniami skóry oraz przyspiesza proces gojenia się drobnych uszkodzeń. Dzięki obecności pantenolu mgiełka może być stosowana nawet na skórę wrażliwą i podrażnioną.

Mgiełka z egzosomami roślinnymi Jetema to nie tylko kolejny kosmetyk do pielęgnacji skóry, ale prawdziwa nowość w dziedzinie terapii skórnej. Skutecznie wykorzystuje moc komórek macierzystych i innowacyjnych technologii, by przynieść efektywne rezultaty już po kilku zastosowaniach. Jest to także jedyne serum na rynku, które zawiera egzosomy w formie mgiełki, której lubimy używać szczególnie wiosną i latem. Docenisz ją za lekkość i, co najważniejsze – za efekty 🙂Jakie korzyści zapewnia stosowanie mgiełki Jetema?

Kosmetyk z egzosomami z wąkrotki azjatyckiej ma szerokie spektrum zastosowań i korzyści dla skóry. Znacząco redukuje stany zapalne, zwalcza typowe niedoskonałości skóry tłustej i trądzikowej oraz przywraca skórze równowagę, wzmacniając jej barierę ochronną. Co więcej, dzięki swoim właściwościom nawilżającym i regenerującym, jest dedykowana do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, niezależnie od jej potrzeb. 

To produkt stworzony przez renomowaną markę Jetema, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dermotechnika. Jest gwarancją wysokiej jakości i skuteczności działania, której możesz zaufać w codziennej pielęgnacji swojej skóry. Jeśli szukasz profesjonalnego kosmetyku, który przyniesie ulgę twojej skórze i przywróci jej młodzieńczy blask, mgiełka z egzosomami z wąkrotki azjatyckiej jest idealnym wyborem dla ciebie. Przygotuj się na sezon i zaproś mgiełkę na swoją łazienkową półkę już dzisiaj.

SKONTAKTUJ SIĘ Z FIRMĄ

Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko