Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią naturalność i dbają o zdrowie swojej skóry. W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty dla tych, którzy w kosmetykach szukają naturalnych składników, pozbawionych chemii i konserwantów.

mani
mani2
mani3

MANIKO – kosmetyki naturalne

MANIKO to przede wszystkim kosmetyki naturalne stworzone z miłością do tego, co w przyrodzie najpiękniejsze. Nasze produkty są wolne od syntetycznych składników i zbędnych wypełniaczy. Działamy z pasją, aby zapewnić twojej skórze najlepszą pielęgnację, którą natura ma do zaoferowania.

MANIKO – peelingi i naturalne mydła

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne peelingi i naturalne mydła, które delikatnie oczyszczają skórę, usuwając zanieczyszczenia i martwe komórki. Dzięki nim twoja skóra będzie gładka, odżywiona i promienna.

MANIKO – sole do kąpieli i naturalne świece do masażu

Chcemy, abyś doświadczyła relaksu i odprężenia każdego dnia. Nasze sole do kąpieli to mieszanka minerałów i ekstraktów roślinnych, która pielęgnuje skórę i relaksuje ciało.

MANIKO oferuje również naturalne świece do masażu, których używa się jak ciepłego olejku na skórę. Przepięknie pachną i umożliwiają klimatyczne odprężenie. Koniecznie zerknij też na zestawy prezentowe na każdą okazję.