Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Współpracujemy z profesjonalistami z branży beauty, takimi jak salony kosmetyczne i szkoły wizażu, dostarczając im narzędzia niezbędne do stworzenia perfekcyjnego makijażu oraz zdobienia paznokci. Jesteśmy także gotowi zrealizować zamówienia indywidualne, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Ponadto oferujemy usługi dla firm, umożliwiając personalizację naszych produktów z własnym logo.

pedzle-do-makijazuna-prezent-maestrobrush
Projekt_bez_nazwy_-_2023-10-16T125223.956
Projekt_bez_nazwy_-_2023-10-16T125318.529

Maestro – wysokiej jakości pędzle kosmetyczne

Są stworzone z myślą o prawdziwych artystach z branży urodowej. Produkowane ręcznie w Polsce, gwarantują niezawodność i precyzję. Wybierając nasze pędzle, wybierasz narzędzia, które pomogą ci osiągnąć perfekcyjny efekt wizażu. Nasza oferta obejmuje także pędzle do zdobienia paznokci. Idealnie wyważone i precyzyjne akcesoria umożliwiają tworzenie niebanalnych wzorów i zdobień, nadając paznokciom wyjątkowy charakter.

Maestro – polskie akcesoria dla salonów kosmetycznych

Jesteśmy dumni, że nasza produkcja odbywa się w Polsce. Wszystkie pędzle i narzędzia wychodzą z manufaktury jako wyroby ręcznie wykonane z materiałów najwyższej jakości. Nasze produkty łączą w sobie precyzję, jakość i profesjonalizm, a także możliwość personalizacji, aby spełnić indywidualne potrzeby naszych klientów.

Maestro – pędzle z twoim logo

Dla naszych klientów biznesowych oferujemy usługę personalizacji naszych produktów, umożliwiając wkomponowanie własnego logo i projektu. To doskonały sposób na wyróżnienie swojej marki i dostarczenie klientom wyjątkowych narzędzi do makijażu. Dołącz do rodziny Maestro i odkryj potencjał naszych narzędzi w dziedzinie urody i wizażu.