Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do osób, które doceniają naturalność i dbają o zdrowie i piękno swojej skóry oraz swoich bliskich. Klienci LA-LE to zarówno osoby poszukujące skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych dla siebie, jak i pracujące w branży beauty.

1_zeYswAH
2_HFXCG5i
3_aAd5LfS

Lady’s Nails Company – dla stylistów paznokci

Prowadzisz salon, w którym przeprowadzasz zabiegi manicure, pedicure i wykonujesz zdobienia paznokci? Na pewno potrzebujesz wysokiej jakości lakierów, akcesoriów i urządzeń, które usprawnią twoją pracę. Tak jak ty, stawiamy zadowolenie klientów na pierwszym miejscu, więc oferujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne produkty.

W Lady’s Nails Company dbamy o pielęgnację

Dlatego proponujemy kosmetyki renomowanych producentów, dzięki którym twoi klienci poczują się dobrze w swoim ciele. Poznaj propozycje maseczek, peelingów, kremów i innych pozycji do profesjonalnego użytku. Twojej uwadze polecamy również hennę, rzęsy, pęsety i inne akcesoria do stylizacji rzęs i brwi. Wszystko po to, by pomóc ci poszerzyć swoje usługi i zdobyć nowych klientów.

Lady’s Nails Company – bezpieczeństwo i wysoka jakość

W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne środki do dezynfekcji i sterylizacji. To bardzo ważne, by pracować w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przejrzyj też ofertę wyposażenia salonu – czekają na ciebie wygodne, wysokiej klasy meble, urządzenia i formy oświetlenia. Zapraszamy na naszą stronę.