Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasi klienci to różnorodna grupa, obejmująca zarówno małe salony fryzjerskie, duże zakłady z oddziałami na terenie kraju, jak i szkoły fryzjerskie oraz osoby prywatne prowadzące własne gabinety kosmetyczne. Zaufali nam ze względu na nieustanny rozwój, profesjonalizm oraz gwarancję jakości, jaką oferujemy poprzez współpracę z renomowanymi dostawcami.

KERN – hurtownia fryzjerska

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi producentami, KERN oferuje szeroki asortyment produktów fryzjerskich. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości kosmetyki, sprzęt oraz akcesoria, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

KERN – dostępność detaliczna i hurtowa

Jesteśmy elastyczni, obsługując zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Dzięki temu nasze produkty są dostępne dla każdego, kto jest zainteresowany profesjonalnymi produktami z zakresu pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Na stronie internetowej hurtowni czekają atrakcyjne zniżki, więc warto śledzić ją na bieżąco. Dla stałych klientów przewidujemy duże rabaty!

KERN – sklep internetowy z produktami dla fryzjerów

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zapewniamy ekspresowe dostawy oraz fachowe doradztwo. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa czy indywidualne potrzeby, każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i produkty najwyższej jakości.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, tworząc relacje oparte na zaufaniu. KERN to nie tylko sklep fryzjerski online, ale partner, na którego zawsze można liczyć w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów.