Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Swoją ofertę kierujemy do osób chcących otworzyć własne studio modelowania sylwetki lub solarium. Współpracujemy również z przedsiębiorcami pragnącymi poszerzyć swoje usługi, by pozyskać nowych, zadowolonych klientów. Pomagamy nie tylko w wyborze odpowiedniego sprzętu, ale również w uzyskaniu kredytu i leasingu. PRZED PRZYJAZDEM WYMAGANY KONTAKT TEL.

Jedynka – kompleksowa oferta dla branży beauty

Co dokładnie znajduje się w naszej ofercie? To profesjonalne, wysokiej jakości urządzenia do salonów urody. Proponujemy między innymi: kapsuły podciśnieniowe Vacu Silver, Rollmasaże Gold, solaria, sauny karbonowe, presoterapię, elektrostymulację, limfodrenaż, EMS stymulatory mięśni i inne niezawodne sprzęty. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań dla twojego biznesu.

Jedynka – rollmasaż na najwyższym poziomie

Rollmasażery to skuteczne urządzenia o różnorodnym designie, które bardzo cicho pracują i pozwalają zrelaksować się podczas zabiegu. Jedynka proponuje je w kilku wersjach różniących się przede wszystkim funkcjami. Rollmasażery Silver i Gold Professional to efektywne sprzęty, które estetycznie prezentują się w nowoczesnych salonach i gabinetach beauty.

Jedynka – największa w Polsce wypożyczalnia urządzeń dla branży beauty

Proponujemy wypożyczenie sprzętów do masażu limfatycznego, rollmasażu i presoterapii. Dwa pierwsze możesz wynająć nawet na miesiąc, choć preferujemy 3-miesięczną współpracę z możliwością przedłużenia. Nasze urządzenia to nie tylko gwarancja efektywności, ale również nowoczesny design i komfort użytkowania.