Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta jest skierowana do salonów fryzjerskich, które cenią sobie profesjonalizm, jakość i rozwój. Jesteśmy partnerem zarówno dla doświadczonych fryzjerów, poszukujących nowych rozwiązań, jak i dla początkujących salonów, które chcą rozwinąć swoją działalność. Celem Euro-Fryz jest dostarczanie klientom nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także wiedzy i wsparcia, które pomogą w osiągnięciu sukcesu w branży fryzjerskiej.

euro3
euro2
euro1

Euro-Fryz – kosmetyki, meble fryzjerskie i sprzęt fryzjerski

Firma Euro-Fryz to kompleksowa obsługa salonów fryzjerskich. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów i usług, które są niezbędne do prowadzenia salonu w sposób profesjonalny i konkurencyjny na rynku fryzjerskim. Proponujemy wysokiej jakości kosmetyki fryzjerskie, sprzęt i akcesoria fryzjerskie, a także meble fryzjerskie, które pozwalają stworzyć przyjazne i funkcjonalne przestrzenie dla klientów.

Euro-Fryz – wysokiej jakości produkty i szkolenia fryzjerskie

Kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych produktów. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych producentów, które cieszą się uznaniem profesjonalistów z branży fryzjerskiej. Zapewniamy również szkolenia, które pozwalają naszym klientom doskonalić swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.

Euro-Fryz – profesjonalne materiały marketingowe dla fryzjerów

Nasze wsparcie nie kończy się na dostawie produktów. Oferujemy także materiały marketingowe, które pomagają salonom promować swoje usługi i zdobywać nowych klientów. Jesteśmy partnerem, który dba o rozwój swoich klientów i pomaga im osiągać sukces w dynamicznie rozwijającej się branży fryzjerskiej. Z nami każdy salon może śmiało kroczyć naprzód, osiągając doskonałe rezultaty i zyskując lojalność swoich klientów.