Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe i piękne włosy. W sklepie internetowym znajdziesz produkty odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy borykają się z wypadaniem włosów, łupieżem czy stanami zapalnymi. Naszymi klientami są osoby, które chcą znaleźć skuteczne i bezpieczne kosmetyki, a także troszczą się o kondycję swoich włosów.

wlosow3
wlosow1
wlosow2

Dla Włosów – skuteczna pielęgnacja włosów

Zapraszamy do sklepu internetowego, w którym znajdują się trychologiczne kosmetyki do włosów renomowanych producentów. To produkty o naturalnym, bezpiecznym składzie, które efektywnie walczą z:

  • wypadaniem włosów,
  • łupieżem, łuszczycą i łojotokiem,
  • stanami zapalnymi,
  • zniszczonymi, odwodnionymi włosami.

Proponujemy też wysokiej jakości suplementy w postaci kapsułek i tabletek, wspierające walkę z problemami włosów i skóry głowy. Chętnie podpowiemy, które produkty mogą ci realnie pomóc.

Dla Włosów – kosmetyki wysokiej jakości

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym są starannie wyselekcjonowane, by sprostać najwyższym standardom jakościowym. Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości, które pomagają naszym klientom cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – każdy zasługuje na doskonałą pielęgnację włosów. Odkryj z nami tajemnicę pięknych i zdrowych włosów.

Dla Włosów – współpracujemy z najlepszymi!

W naszym sklepie internetowym czekają wysokiej jakości kosmetyki trychologiczne cenionych producentów. Wśród nich:

Labs 212, Scandinavian Biolabs, Bionigree, Bioxsine, DSD de Luxe, FISIO cosmetics, Hairmax, Kaminomoto.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.