Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Dostarczamy produkty i wyroby medyczne, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo.

dives2
dives4
dives3

HYDRA ROYAL FAMILY – luksusowy zabieg dla skóry

Nasz flagowy produkt, HYDRA ROYAL FAMILY, to luksusowy zabieg, który daje efekt królewskiej skóry. Zawiera innowacyjne składy i synergistyczne połączenia, które intensywnie nawilżają i odmładzają skórę. To rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się piękną i zdrową cerą.

POWER SKIN – mobilizacja sił skóry

POWER SKIN to zaawansowany koncept pielęgnacyjny zaprojektowany przez doświadczonych dermatologów i technologów biokosmetologicznych. Skupia się na mobilizacji naturalnej witalności i sił autoregeneracyjnych skóry. Dzięki tej linii produktów profesjonaliści z branży Med&Beauty mogą osiągnąć wyjątkowe efekty zabiegowe.

WYPEŁNIACZE DIVES MED – najnowsze technologie

Nasze wypełniacze to efekt najnowszych technologii produkcji i innowacyjnych składów. Pomagają one wygładzić skórę, niwelować zmarszczki i przywrócić jej młody wygląd. Dzięki nim profesjonaliści mogą dostarczać pacjentom kompleksowe i efektywne rozwiązania.

PEELINGI CHEMICZNE DIVES MED – terapeutyczne koncentraty kwasowe

Oferujemy szeroką paletę terapeutycznych koncentratów kwasowych do niwelowania zaawansowanych problemów skórnych. Nasze peelingi chemiczne to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić teksturę skóry, pozbyć się przebarwień i cieszyć się nieskazitelną cerą.

MEZOTERAPIA – pionierska linia koncentratów

To propozycja dla profesjonalistów, którzy chcą dostarczać skórze intensywną terapię. Unikatowe składy wzbogacone w peptydy biomimetyczne gwarantują działanie celowane we wszystkie przyczyny starzenia się skóry.