Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do osób, które poszukują nie tylko pięknych, ale także ekologicznych rozwiązań do swojego domu. Klienci Chiaroscuro to świadomi odbiorcy, dbający o środowisko i ceniący sobie wyjątkowe doznania zapachowe. Nasze świece idealnie wpisują się w koncepcję Zero Waste, co czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą łączyć estetykę z troską o planetę

DSC_5351-2
siweczki
swieczki2

Chiaroscuro – ręcznie robione świece

Oferowane przez nas świece są owocem starannej pracy i pasji. Wytwarzamy je ręcznie w małej manufakturze, znajdującej się w malowniczej warmińskiej miejscowości, gdzie zachowujemy najwyższe standardy produkcji. To właśnie tam powstają nasze unikalne produkty, które gwarantują niezwykłe doznania zapachowe i wizualne.

Chiaroscuro – ekologiczne świece

Stawiamy na ekologię i zrównoważone podejście do produkcji. Nasza polityka Zero Waste oznacza, że wykorzystujemy ekologiczne surowce i minimalizujemy odpady. Dzięki temu, wybierając nasze świece, wspierasz idee dbałości o środowisko naturalne.

Chiaroscuro – zapachowe świece z naturalnego wosku sojowego

Zapachy świec są wyjątkowe i niepowtarzalne. Każda świeca Chiaroscuro to kompozycja zapachowa, która przenosi cię w inny świat. Od delikatnych kwiatowych nut po intensywne i przyjemne aromaty – nasze świece spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.