Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do salonów fryzjerskich w Polsce i zagranicą. Jesteśmy obecni na 40 rynkach świata. Jednocześnie rozwijamy dystrybucję drogeryjną z ofertą  kosmetyków do użytku domowego.

Chantal – profesjonalne produkty fryzjerskie

Oferujemy profesjonalne kosmetyki  dla salonów fryzjerskich:
– Color Art – to profesjonalne produkty do koloryzacji i rozjaśniania włosów. Ponad 100 odcieni farb i tonerów zapewniających pielęgnację już w trakcie zabiegu.
– Intensis – zaawansowane kosmetyki, wyłącznie dla salonów fryzjerskich, gwarantujące szybki i spektakularny efekt.
– Prosalon Professional – profesjonalna pielęgnacja włosów doceniana przez fryzjerów w kraju i na świecie. Bezpieczne formuły oparte o znane składniki aktywne.

Chantal – dlaczego my?

Wspieramy profesjonalistów i inwestujemy w ich rozwój. Dlatego prowadzimy Akademię Prosalon Professional, która oferuje szkolenia dla fryzjerów i uczniów szkół fryzjerskich.

Receptury wszystkich produktów powstają w  naszym laboratorium badawczo rozwojowym, które dzięki  wyposażeniu w  aparaturę trychologiczną – bada efektywność  wdrażanych kosmetyków. Potwierdzeniem ich jakości jest coraz liczniejsze grono Klientów oraz  nagrody na międzynarodowych targach, festiwalach i pokazach.