Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów z branży beauty, w tym salonów kosmetycznych, gabinetów spa oraz odbiorców indywidualnych poszukujących wysokiej jakości urządzeń do pielęgnacji i poprawy urody. Klienci cenią nas za fachowe doradztwo, kompleksową obsługę, oraz możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach.

bodybell2
bodybell4
bodybell3

Bodybell – dystrybucja urządzeń kosmetycznych

Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu urządzeń kosmetycznych, które pomagają naszym klientom osiągnąć najlepsze efekty w pielęgnacji skóry i urody. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń, takich jak IPL, lasery, nowoczesne urządzenia wyszczuplające i wiele innych. Działamy wyłącznie z renomowanymi producentami, co gwarantuje wysoką jakość naszych produktów.

Bodybell – serwis i szkolenia

Nasza misja nie kończy się na dostarczaniu sprzętu – oferujemy również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dbając o bezproblemową pracę urządzeń naszych klientów. Prowadzimy profesjonalne szkolenia, które pomagają w pełni wykorzystać potencjał naszych urządzeń. Nowoczesna sala szkoleniowa to miejsce, gdzie klienci mogą rozwijać swoje umiejętności.

Bodybell – fachowe doradztwo

Rozumiemy, że wybór odpowiednich urządzeń kosmetycznych może być wyzwaniem. Dlatego też, nasi doświadczeni specjaliści są gotowi pomóc klientom w dokonaniu najlepszych wyborów. Doradzamy na każdym etapie, począwszy od konsultacji przy wyborze urządzeń, aż po instalację i użytkowanie.