Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do szerokiej grupy klientów, w tym salonów kosmetycznych, spa, gabinetów urody oraz profesjonalistów pracujących w tych branżach. Rozumiemy, że branża urody i spa wymaga nie tylko wysokiej jakości usług, ale także odpowiedniego wyposażenia i akcesoriów, które zapewniają wyjątkowy komfort zarówno klientom, jak i pracownikom. Proponujemy między innymi pokrowiec welurowy 200 x 140 x 5 cm w cenie netto 129 zł!

anka3
anka1
anka2

Anika for Beauty & SPA – prześcieradła i pokrowce kosmetyczne

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów i wyposażenia dedykowanych branży kosmetycznej i spa. Naszym głównym produktem są prześcieradła i pokrowce kosmetyczne, które są dostępne dla około 200 różnych typów foteli i łóżek kosmetycznych. Szyjemy je na zamówienie, a także według indywidualnych wymiarów, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do potrzeb klienta. Realizacja zamówień na produkty szycia zajmuje około tygodnia, dzięki czemu nasi klienci otrzymują produkty szybko i zgodnie z ich oczekiwaniami.

Anika for Beauty & SPA – kompleksowa oferta dla branży beauty

Oprócz prześcieradeł i pokrowców, w naszej ofercie znajdują się również inne akcesoria, takie jak czepki, ręczniki, szlafroki, tuniki oraz odzież dla profesjonalistów z branży urodowej. W asortymencie czekają też różne artykuły z Outletu, które są dostępne od ręki z naszego magazynu. Dzięki szerokiej gamie produktów, wspieramy profesjonalistów w branży urody i spa, umożliwiając im zapewnienie klientom wyjątkowego doświadczenia i komfortu