Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Naszą ofertę kierujemy do świadomych klientów pragnących poprawić nie tylko swój wygląd, ale również samopoczucie. Kosmetyki i suplementy cenionej marki Colway są chętnie stosowane przez osoby chcące w prosty i przyjemny sposób zadbać o swoje zdrowie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, by zapoznać się z kompletnym asortymentem.

WAJZ sp. z o.o. – dystrybutor wysokiej jakości kolagenów Colway

Kolageny marki Colway należą do ekskluzywnej i naturalnej linii kosmetyków. Nadają się do codziennej pielęgnacji i są środkiem do zachowania młodości i jędrnej, nieskazitelnej skóry. To innowacyjne produkty, które niwelują skutki starzenia się poprzez skuteczne wspieranie wytwarzania kolagenu przez organizm. Efektywnie przenikają w głąb skóry dzięki zaawansowanej, innowacyjnej technologii chronionej patentem.

Stawiamy na wysoką jakość i dostępność

Zależy nam na twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego chętnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą w zakresie kosmetyków marki Colway. To naturalne, luksusowe preparaty idealne dla osób dojrzałych i młodych, z cerą problematyczną lub wymagającą jedynie podstawowej pielęgnacji. Są wegańskie, o przyjemnej dla skóry konsystencji, a co najważniejsze – skuteczne. Jako ich dystrybutor pragniemy dotrzeć z ofertą marki Colway wszędzie tam, gdzie istnieje takie zapotrzebowanie.

Szeroka gama produktów marki Colway

Co dokładnie znajduje się w naszej ofercie? To wysokiej klasy, ekskluzywne suplementy i kosmetyki Colway. Twojej uwadze w szczególności polecamy linie: klasyczną złotą i diamentową, w skład których wchodzą różnorodne produkty do bezpiecznej i efektywnej pielęgnacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze kosmetyków.