Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Skarby natury często ukrywają w sobie moc zdumiewających odkryć. W tym kontekście SQT prezentuje swoje unikalne podejście oparte na wyjątkowej technologii biologicznych mikroigieł. Wnikają one delikatnie w głąb skóry otwierając drogę dla składników aktywnych, przyspieszając proces regeneracji, wspierając leczenie skóry i redukując widoczność przebarwień. Polecamy je klientom, którym zależy na wykonywaniu skutecznych zabiegów.

 

 

xr:d:DAFsi1NeygU:2,j:3563874025798762998,t:23082511
Bez nazwy-1
h

SQT – nagradzana innowacyjność

SQT Biomicroneedling to nie tylko obietnica – to również potwierdzenie osiągnięć. Firma zdobyła wiele prestiżowych nagród, które podkreślają niezrównane innowacje i skuteczność ich produktów. Złoty Medal MTP na Targach LOOK i Beauty VISION w Poznaniu 2023 oraz Nagroda za najbardziej innowacyjny zabieg na targach LNE w Krakowie 2022 to dowód uznania dla ich zaangażowania w rozwijanie nowoczesnej pielęgnacji skóry.

SQT – mistrzostwo w szkoleniu

Dla specjalistów kosmetologii Szkolenie SQT Biomicroneedling to klucz do wzbogacenia ich umiejętności. Pozwala ono zgłębić nowatorską metodę biomicroneedlingu, umożliwiając profesjonalistom opanowanie precyzyjnych technik wykonywania skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Certyfikowane szkolenie umożliwia oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.

Zestawy zabiegowe SQT – wyjątkowa skuteczność

  • Zestaw Naprawczy SQT Biomicroneedling. Ten skarb zawiera 70% biologicznych mikroigieł oraz 30% krzemianu wapnia i sodu. Skomponowana doskonale mieszanka wzbogacona o składniki takie jak fibronektyna, kwas hialuronowy, kolagen i beta-glukan efektywnie naprawia skórę problematyczną, w tym trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, rozstępy czy zaskórniki.
  • Zestaw Rewitalizujący. Skup się na zwalczaniu przebarwień dzięki 98% oczyszczonym mikroigłom. Ten zestaw odmładza i odnawia skórę, eliminując drobne zmarszczki oraz wyrównując gospodarkę hydro-lipidową.
  • Zestaw Odmładzający. Zawiera 98% oczyszczonych biomikroigieł zanurzonych w ujędrniającym kremie. Działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco i liftingująco, przywracając skórze młodzieńczy blask.
  • Zestaw Regeneracyjny SQT Biomicroneedling:** To wszechstronne rozwiązanie do użytku domowego i profesjonalnego. Pomaga skórze wrócić do zdrowego stanu, redukując oznaki zmęczenia i stresu. 
  • SQT® Advanced Repair Mask. Zaawansowany produkt do regeneracji skóry po zabiegach. Łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i opuchliznę, regenerując tkankę podskórną.

SQT Biomicroneedling to opowieść o naturze i jej mocy przenikania w głąb skóry. To innowacyjność w służbie piękna, które jest odbiciem zdrowia i harmonii.