Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasi klienci to współcześni odbiorcy ceniący wysoką jakość, dbałość o środowisko i holistyczne podejście do życia. Osoby, które doceniają magię naturalnych zapachów i pragną wprowadzić harmonię aromatów do swojego otoczenia. To właśnie z myślą o nich Soya Herbs tworzy świece sojowe.

soya6
soya7
soya5

Soya Herbs – naturalne świece sojowe

W ofercie Soya Herbs znajdziesz szeroką gamę naturalnych, sojowych świec. Katarzyna Jerzak, inspirowana miłością do świec od dziecka, stworzyła kolekcję o prostych, ponadczasowych zapachach, takich połączenie pomarańczy z cynamonem, drzewa cedrowego z szafranem czy bzu z jaśminem. Każda świeca to wyjątkowe połączenie natury i elegancji.

Soya Herbs – zapachowe świece sojowe

Nasze świece nie tylko oczarowują aromatem, ale również pozytywnie wpływają na samopoczucie. Aromatyczne kompozycje ziół czy owoców tworzą atmosferę relaksu i równowagi, sprzyjającą odprężeniu i odstresowaniu. To nie tylko świece – to doświadczenie relaksu w zasięgu ręki.

W Soya Herbs cenimy zrównoważony rozwój. Nasze świece wykonane są z naturalnego sojowego wosku, co sprawia, że palą się dłużej i minimalizuje wpływ na środowisko. Dbamy o ekologię, oferując alternatywę dla tradycyjnych świec.

Soya Herbs – sojowe świece i akcesoria

Sklep internetowe oferuje świece sojowe zapachowe w szkle, świece sojowe bezzapachowe oraz prezentuje bogatą ofertę akcesoriów. Wśród nich między innymi gasidło do świec, wosk sojowy do kominków, kadzidła czy dyfuzory zapachowe.

Soya Herbs to propozycja dla współczesnych estetów, którzy szukają unikalnych i naturalnych rozwiązań do swojego domu. Te produkty to nie tylko źródło przyjemnych zapachów, ale także element dekoracyjny, który podkreśla indywidualny styl.