Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich kobiet, które cenią sobie naturalną pielęgnację i pragną zachować młodzieńczą i zdrową skórę. Wierzymy, że każda Polka zasługuje na produkty, które nie tylko pielęgnują, ale także odmładzają i przywracają skórze jej naturalny blask. Nasze kosmetyki są dedykowane wszystkim, którzy poszukują skutecznych i bezpiecznych rozwiązań do pielęgnacji twarzy.

SLOVIANCA – sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami

Inspirację czerpiemy z natury. Nasze produkty oparte są na mądrości ludowej i tradycyjnych recepturach, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Głównym składnikiem wielu preparatów jest życiodajny sok z brzozy, który od wieków znany jest ze swoich dobroczynnych właściwości. Dzięki naturalnym składnikom nasze kosmetyki są delikatne dla skóry, jednocześnie skutecznie pielęgnując ją od wewnątrz.

SLOVIANCA – kompleksowa pielęgnacja twarzy

Oferujemy naturalne kosmetyki, które działają wielowymiarowo. Nie tylko nawilżają skórę, ale także ją odżywiają, regenerują, przywracają jej elastyczność i blask. Dzięki naszym preparatom, każda kobieta może cieszyć się kompleksową pielęgnacją, która spełnia jej indywidualne potrzeby.

SLOVIANCA – naturalna pielęgnacja

SLOVIANCA to więcej niż tylko kosmetyki – to troska o twoje zdrowie i naturalną urodę. Dzięki naszym produktom możesz odkryć piękno, które tkwi w naturze, i cieszyć się promienną skórą przez wiele lat. Jesteśmy dumni z naszych korzeni i tradycji, które wpływają na to, co tworzymy. Z nami pielęgnacja staje się rytuałem, który celebruje piękno natury i zdrową skórę.