Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta kosmetyków jest skierowana do wszystkich, którzy pragną odnaleźć harmonię w naturalnej pielęgnacji skóry. Sisi&Me to marka, która powstała z troski o potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn. Naszymi klientami są osoby, które szukają nie tylko skutecznych rozwiązań w pielęgnacji, ale również chcą cieszyć się autorskimi kompozycjami zapachowymi i radością płynącą z naturalnych składników.

xr:d:DAFzlG_VOY4:2,j:6877405188172287518,t:23110812
cud-malina-maslo-do-ciala
26

Sisi&Me – naturalne kosmetyki

Przykładamy ogromną wagę do tworzenia produktów, które nie tylko poprawiają wygląd skóry, ale również wpływają na jej zdrowie i samopoczucie. W naszej ofercie znajdziesz kule do kąpieli, które rozpieszczają ciało i zmysły, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, świece sojowe, mydła i musy do ciała. Każdy produkt cechuje wyjątkowa jakość i starannie dobrane składniki.

Sisi&Me – poslkie kosmetyki handmade

Nasze kosmetyki powstają z pasji i radości tworzenia. Wszystkie produkty tworzone są ręcznie, co gwarantuje ich wyjątkowość i autentyczność. Kompozycje zapachowe to małe dzieła sztuki, które dodają uroku codzienności. Dbamy o to, aby składniki były naturalne i pochodziły od sprawdzonych dostawców, co sprawia, że kosmetyki są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla skóry.

Sisi&Me – zestawy prezentowe z kosmetykami

W naszej ofercie znajdziesz przepiękne zestawy prezentowe, które są nie tylko pięknie zapakowane, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach. To idealny sposób na obdarowanie kogoś wyjątkowego lub sprawienie sobie przyjemności.

Sisi&Me to nie tylko kosmetyki – to filozofia pielęgnacji oparta na naturalnych składnikach, wiedzy i pasji. Nasza marka inspiruje do odkrywania piękna w codzienności i dbania o siebie w sposób, który łączy harmonię z naturą.