Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich, którzy pragną odkryć piękno naturalnej pielęgnacji. Odbiorcami naszych produktów są zarówno indywidualni klienci poszukujący naturalnych rozwiązań, jak i profesjonalni kosmetolodzy, terapeuci, oraz właściciele salonów urody i spa, którzy cenią jakość i skuteczność naturalnych kosmetyków.

Projekt_bez_nazwy_15_hRyrAd8
Projekt_bez_nazwy_151
Projekt_bez_nazwy_1511

Natura Receptura – 100% naturalne oleje kosmetyczne z opuncją figową na czele

Oferujemy szeroki wybór olejów naturalnych do pielęgnacji ciała i włosów, jednakże pragniemy zwrócić szczególną uwagę na nasze dwa topowe produkty, jakimi są: olej z opuncji figowej oraz serum z opuncji figowej Prickly Queen – Królowa OpuncjaOlej z opuncji figowej stanowi w kosmetyce naturalnej najsilniejszy eliksir w profilaktyce anty-aging będący jednocześnie doskonałym zamiennikiem kremu. Zapewnia naturalny efekt liftingu. Często jest wykorzystywany do masażu twarzy. W ofercie posiadamy również opuncję figową macerowaną w oleju arganowym BIO. 

Natura Receptura – 100% naturalne hydrolaty, czyli wody kwiatowe

Proponujemy hydrolaty, które są nieocenione w codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. To 100% naturalne wody kwiatowe uzyskiwane podczas destylacji roślin, które mają nie tylko działanie nawilżające, ale także kojące i odświeżające. Nasze hydrolaty doskonale sprawdzają się jako toniki do twarzy lub składniki maseczek i kompresów.

Natura Receptura – 100% naturalne olejki eteryczne

Nasza oferta obejmuje bogatą gamę naturalnych olejków eterycznych, które charakteryzują się niezwykle wszechstronnym działaniem. Znajdują zastosowanie w aromaterapii, pielęgnacji skóry, a także służą jako składniki do tworzenia własnych kosmetyków. Ciekawym olejkiem na okres jesienno-zimowych zachorowań jest Legendarny mix, którego genezę powstania można przeczytać TU.