Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do specjalistów branży kosmetyczno-medycznej, dermatologów, salonów urody oraz do wszystkich, którzy pragną kompleksowej pielęgnacji skóry. Jesteśmy również dostępni dla klientów indywidualnych, poszukujących skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych do stosowania w domu.

JADWIGA – kosmetyki do twarzy i ciała

Proponujemy szeroką gamę kosmetyków do twarzy i ciała, które spełniają oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Stawiamy na jakość i skuteczność, dlatego nasze produkty są starannie opracowane i przetestowane. Oferujemy rozwiązania dla każdego typu cery, odpowiadając na różnorodne problemy skórne, takie jak trądzik, nadmierna produkcja sebum czy przesuszenie.

Kosmetyki naturalne JADWIGA

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest stosowanie naturalnych składników w pielęgnacji skóry. Dlatego w naszych kosmetykach znajdziesz składniki pochodzenia roślinnego, które są delikatne dla skóry, a jednocześnie skuteczne. Nasze formuły są opracowywane z poszanowaniem natury, co sprawia, że nasze kosmetyki są przyjazne dla skóry i środowiska.

JADWIGA – kosmetyki dla profesjonalistów i pasjonatów

Niezaprzeczalną wartością naszej marki jest możliwość korzystania z wysokiej jakości kosmetyków również w domowym zaciszu. W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty dostosowane do użytku domowego, umożliwiając klientom samodzielną, skuteczną pielęgnację skóry. To doskonała alternatywa dla tych, którzy pragną utrzymać efekty zabiegów kosmetycznych również poza gabinetem.

Oferujemy także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji dłoni, stóp oraz całego ciała. Nasze produkty są dedykowane rozwiązaniom problemów skórnych specyficznych dla tych obszarów, zapewniając kompleksową pielęgnację od stóp do głów.