Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnych stylistek rzęs, które doceniają jakość i poszukują przystępnych cenowo produktów najwyższej jakości. Jesteśmy także gotowi wspierać wszystkie stylistki w doskonaleniu swoich umiejętności dzięki naszym szkoleniom.

mlahses1
mlahses2
mlahses3

MLashes – stylizacja rzęs na wysokim poziomie

W MLashes znajdziesz szeroki wybór produktów niezbędnych do aplikacji rzęs. Nasza oferta to gwarancja jakości, dlatego oferujemy gamę narzędzi, klejów, rzęs, a także akcesoriów higienicznych. Dbamy o to, aby nasza oferta była zawsze zgodna z aktualnymi trendami i wymaganiami branżowymi.

MLashes – szkolenia dla stylistek rzęs

Chcemy, aby praca stylistek była jeszcze przyjemniejsza i efektywniejsza. Dlatego organizujemy szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, które pozwalają zdobyć nowe umiejętności i podnieść jakość świadczonych usług. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy dzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

MLashes – higiena i bezpieczeństwo

Dbamy o higienę pracy, dlatego oferujemy artykuły jednorazowe, które wspierają higieniczną pracę stylistek rzęs. Nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo zarówno klientkom, jak i stylistkom. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientek. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i udzielamy fachowych porad. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji, dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientek.