Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną pielęgnować swoją skórę w sposób naturalny i bezpieczny. Kosmetyki BIOLEEV to jednocześnie produkty pielęgnacyjne oraz filozofia dbałości o siebie i otaczającą nas planetę.

bioleev2
bioleev3
bioleev4

BIOLEEV – przetestowane kosmetyki naturalne

Naturalne kosmetyki BIOLEEV przechodzą przez rygorystyczne testy diagnostyczne już na etapie ich tworzenia. Poddajemy je gruntownym badaniom w niezależnych laboratoriach, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i skuteczność. Dopiero po uzyskaniu odpowiednich atestów i certyfikatów przystępujemy do ostatniego etapu testów: sprawdzamy je na sobie 🙂

BIOLEEV – wiemy, jaki kosmetyk wybrać dla Ciebie

Współpracujemy z profesjonalnymi kosmetologami, dermatologami i alergologami, aby zapewnić Ci najlepszą jakość i bezpieczeństwo. Dzięki ich wsparciu profilujemy najdoskonalsze sposoby użycia naszych zdrowych kosmetyków BIOLEEV, abyś mogła cieszyć się ich korzyściami w pełni.

BIOLEEV – naturalne kosmetyki, skuteczne działanie

Oferujemy szeroki wybór produktów, które bazują na naturalnych składnikach, takich jak kwas hialuronowy, olejki, masła i kremy. Dzięki naszym kosmetykom możesz pielęgnować swoją skórę niezależnie od jej rodzaju, ciesząc się ich efektywnym działaniem i przyjemną pielęgnacją.

Przekonaj się sam, jak naturalne składniki mogą odmienić Twoją skórę. Odwiedź stronę BIOLEEV i odkryj gamę produktów, które warto wprowadzić do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.